Telefon0352 222 88 78
Mailerkabinasigorta@hotmail.com
Çalışma Saatleri09:00 - 18:00
Bize Yazın Bina Girişi

NEDEN BİZ?

  |   NEDEN BİZ?

Kurulduğumuz günden bu güne kadar siz değerli dostlarımızın tavsiyelerini hiç göz ardı etmedik, kendimize ışık yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz.

2010  yılından beri yapmakta olduğumuz mali müşavirlik mesleğinin verdiği tecrübeden de kuvvet alarak önceden beri düşündüğümüz bina yöneticiliği şirketini 2012  yılında kurduk.

      

Amacımız insanlar arasındaki kırgınlık ve kavgaları önlemek bu işi profesyonel olarak yapmak, tecrübesizlik nedeni ile boşa giden harcamaları önlemek, tecrübelerimizi binalara aktarmak ve istihdam yaratmak.

         

Kurulduğumuz günden beri Rabbimizin lütfu, dostların teveccühü ve personelimizin özverili gayretleri ile gücümüze güç katarak bu günlere ulaştık, birlikte çalıştığımız Müşavir ve Avukat kadromuzla sizlere daha iyi hizmet vermenin gayreti içindeyiz. Bu nedenle www.erkabinayonetimi.com.tr  web sitemiz ile şeffaf ve güvenilir bir şirket olduğumuzu bir kez daha kanıtladık. Bina sakinleri kendilerine verilen şifreyle web sitemiz üzerinden binalarının hesaplarına, gelir-gider dökümlerine bakıp bilânçolarını görebilmekte ayrıca kendi borçlarını, ödemelerini, kalan borçlarını, sıcak su sayaçlarının sarfiyatını izleyebilmektedir.


Kurulduğumuz günden bu güne kadar siz değerli dostlarımızın tavsiyelerini hiç göz ardı etmedik, kendimize ışık yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz.. Tahsilâtlarınızı daha kolay, zamanında ödeyebilmeniz için;


*Avukatlar İşhanındaki şubemiz

*Bankalar

*Web sayfamız üzerinden online ödeme sistemi

*Kredi kartı ile ödeme sistemi

*KAPIDAN ÖDEME SİSTEMİ İLE HİZMET VERMEKTEYİZ


Nice yıllar birlikteliğimizin devamını temenni ediyoruz.